rezerwacja

Hotel Kuźnia Napoleońska

Sochaczewska 5, 96-515 Paprotnia

+48 22 256 97 07

rezerwacje@kuzniahotel.pl

dodatkowe-sala-rubinowa

cień

Sala Rubinowa

Nasza główna wyjątkowa sala balowa o powierzchni 600m2, 6m wysokości, z parkietem tanecznym, sceną i system świateł dyskotekowo – balowych.

dodatkowe-sala-szafirowa

cień

Sala Szafirowa

Druga co do wielości sala o powierzchni 330m2 i wysokości do 8 metrów. Miejsce na bardziej kameralne przyjęcia oraz z dużą możliwością aranżacji dekroacji.

gastronomia

cień

Restauracje i Grille

Zapraszamy również do zapoznania się z naszymi restauracjami i miejscami grillowymi, które mogą być wyjątkowym miejscem na organizację wszelkich wydarzeń.

dodatkowe-muzyka

cień

Muzyka

Tuż obok miejsca i menu jedna z najbardziej istotnych składowych każdego udanego wydarzenia. Czy to delikatny kwartet smyczkowy, energiczny zespół coverowy czy szalony DJ.

dodatkowe-taniec

cień

Taniec

Nastrojowe pokazy, burleska, balet czy taneczne pokazy tematyczne nasi koordynatorzy mogą zaaranżować to wszystko. Tak samo jak profesjonalne fordanserki,

dodatkowe-dekoracje

cień

Dekoracje

Każde wydarzenie powinno mieć odpowiednią oprawę. Dekoracje stołów i Sali to coś co nada przyjęciu zupełnie innego wymiaru.

 

 

dodatkowe-oprawa-tematyczna

cień

Imprezy Tematyczne

To nie musi być kolejne takie samo wydarzenie. Już od momentu przybycia gości możemy my nadać zupełnie nowego tematu i smaku.

dodatkowe-multimedia

cień

Multimedia

Światła, muzyka, akcja czyli realizacja multimedialna, która dzięki połączniu z naszymi salami potrafi zaskoczyć nawet najbardziej obytych.

dodatkowe-bufety

cień

Bufety i Open Bary

Stoły wiejski, bufety słodkie, owocowe, bary koktajlowe i wiele innych specjalnych aranżacji, które w efektywny i efektowny sposób urozmaicą przyjęcie.

 

 

ngo-baner

baner-grupy-turystyczne