Bankiety

Stylformalne, serwowane, bufetowe, firmowe, prezentacje produktowe, grille
Ilość osób10 – 500
Usługi dodatkowedekoracje, realizacje dźwięku i światła, muzyka, zespoły, zabawy tematyczne

Stylowe, klasyczne, nowoczesne, ekstrawaganckie, ale zawsze z niepowtarzalną atmosferą. Nasze wieloletnie doświadczenie zapewni połączenie dobrego smaku i zabawy w proporcjach, które decydują o tym że bankiet jest pamiętany i wspominany. Nasz koordynator będzie pracował nad tym wyjątkowym wydarzeniem od początku do końca, aby dobrać najbardziej udane połączenie menu, muzyki, atrakcji i multimediów. Szeroki wybór lokalizacji pozwoli na najlepsze jej dopasowanie względem wielkości grupy.

Filozofia naszego menu opiera się na świeżości produktów i przygotowywaniu wszystkich dań tuż przed wydarzeniem. Oferujemy zbalansowany wybór pomiędzy kuchnią polską oraz najnowszymi trendami kulinarnymi, nadal jednak pozostawiając miejsce na zmiany i lepsze dopasowanie się względem oczekiwań grupy.

  • 2 duże sale bankietowe
    Sale dla kameralnych grup
    Możliwość grilla w środku lub w plenerze

Przyjęcia w Kuźni to trzy sale bankietowe, restauracje, grille w ogrodzie oraz na naszej dwu poziomowej sali grillowej. Niezależnie czy jest to kameralne przyjęcie czy bankiet na 300 osób to możemy zaproponować odpowiednie miejsce, które stworzy wyjątkową atmosferę.

Dla naszych gości oddajemy do dyspozycji między innymi:
bankietboardroomsss
Sala Rubinowa540m2280350650
Sala Szafirowa330m2150220400
Sala Szmaragdowa220m280150250
Sala Wierzbowa112m24060150
Sale na małe kolacje25-80m210-4010-60
Kuźnia Napoleońska4080
Ruszt & Grill200m270
Altana Grillowa350m2250

Do każdego bankietu i wydarzenia proponujemy szereg aranżacji dekoracji, które nadadzą wyjątkowy ton wydarzeniu. Od delikatnych dekoracji stołów po przez wysokie i rozbudowane dekoracje kwiatowe oraz wodne po aranżacje całej Sali. Nasi doświadczeni styliści dobiorą kolorystykę i rozwiązania do każdych z gustów i oczekiwań.
Aby nadać bankietowi nowego wymiaru do akcji wkraczają kreacje multimedialne. Profesjonalny zespół reżyserów i realizatorów pracując blisko z Państwem przygotuje zaskakujący scenariusz audio – wizualny. Dzięki naszym wyjątkowym salom i zaawansowanej technice AV wieczór nabierze nowego i wyjątkowego wymiaru.
Zawsze jesteśmy również gotowi, aby polecić jednego z naszych DJów lub zespołów muzycznych z którymi regularnie współpracujemy.

  • Sale pozwalające na kreatywne dekoracji
    Możliwość instalacji rozbudowanych multimediów
    Miejsce na scenę koncertową

 

Kontakt