Pikniki

Stylgrille, bufety, formalne, firmowe, rodzinne, prezentacje produktowe
Ilość osób100 – 500
Usługi Dodatkowe:zabawy integracyjne, dmuchańce, zabezpieczenie medyczne, ochrona

Kiedy jest piękna pogoda cóż może być przyjemniejszego niż piknik. W Hotelu Kuźnia Napoleońska w naszym ogrodzie jest miejsce na pikniki pełne atrakcji i wrażeń. Dzięki Altanie grillowej nasi kucharze mogą stworzyć najbardziej zróżnicowane menu od grilla, przez bufety, aż po wykwintne garden party.

Jednocześnie polecamy nasze programy zabaw i integracyjne. Nawet największe i wymagające konstrukcje znajdą u nas miejsce, a bezpośrednie wejście z ogrodu na Salę Rubinową pozwala na tworzenie bardzo unikalnych programów. Teren ogrodu posiada bezpośredni dostęp do wody, prądu, siły i toalet.

 

  • Pikniki w terenie i wyjazdowe
    Koncerty i zabawy muzyczne
    Pikniki i prezentacje firmowe

 

 

Ponad 3000 m2 ogrodu na zabawy integracyjne i pikniki. Doskonałe miejsce komponujące się z zajęciami na salach konferencyjnych. Na ogród składają się duże, równe trawniki, zatoczki z ławami do odpoczynku oraz Altana z zadaszeniem. Daje to szerokie możliwości organizacji wydarzeń i zabaw. Dodatkowo do ogrodu przylega parking, który może być wykorzystany na dodatkowe atrakcje lub aranżacje prezentacyjne.

Jednocześnie z ogrodu jest bezpośrednie połączenie z częścią hotelową i konferencyjną oraz Salą Rubinową czyli naszą główną salą bankietową.

Teren ogrodu posiada bezpośredni dostęp do wody, prądu, siły i toalet.

 

  • Miejsce na integrację i pikniki
    Szerokie możliwości prezentacji produktowych
    Bogata oferta integracyjna.

 

Kontakt