Wieczory Tematyczne

Strona główna / Przyjęcia / Wieczory Tematyczne
Stylelegancki, dynamiczny, firmowy, artystyczny, okolicznościowy
Programygotowa oferta, szykowane na zamówienie, dopasowane do okazji
Usługi Dodatkowe:dekoracje, realizacje dźwięku i światła, muzyka, zespoły, zabawy tematyczne

Zawsze wtedy kiedy szukamy świeżości i nowych wrażeń dla bankietu polecamy jeden z wyjątkowych wieczorów tematycznych. W zależności od celów tematyka może być lekka i dowcipna lub taka całkiem poważna. Dobrana do stylu gości, organizatora i rangi bankietu. Wieczór od samego początku prowadzony przez doświadczony zespół animatorów, będzie łączył wrażenia dla wszystkich zmysłów.

  • Sala bankietowa na 350 osób
    Wydarzenia ogrodzie i Sali
    Szeroki wybór programów

Oferujemy szeroki wachlarz zabaw tematycznych, które nadadzą wydarzeniu zupełnie nowego wymiaru. W Hotelu Kuźnia Napoleońska przeniesienie bankietu w zupełnie inny świat to prawdziwa przyjemność. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi scenariuszami zabaw z Chicago lat 30tych, PRLu z przymrużeniem oka, Japonii samurajów, gór, Polski szlacheckiej, tropików, kasyn, zabaw super bohaterów, wieczorów muzycznych od rocka po disco polo i wielu innych.
Kreatywny i doświadczony zespół animatorów, duże możliwości realizacyjne i aranżacyjne stworzą atmosferę, która zapewni zabawę do samego rana. Jednocześnie dając nam możliwość przygotowania wydarzenia skrojonego na każdy budżet.

  • Programy na każdy budżet
    Duże możliwości realizacyjne
    Pełna koordynacja
Kontakt