Rodzinne

Przyjęciakomunijne, chrzciny, studniówki, rocznice, urodziny, konsolacje
Miejsca sale bankietowe, małe sale prywatne, restauracje, ogród, sala grillow
Usługi bogate menu, koordynacja, dekoracje, atrakcje, muzyka

Pierwsze komunie

Pierwsza Komunia w Kuźni Napoleońskiej to przede wszystkim wyjątkowa atmosfera i forma łącząca ze sobą podniosłość chwili, zabawę dla całej rodziny, a przede wszystkim niezapomniane chwile. Ten wyjątkowy dzień zmieniamy w prawdziwe wydarzenie prowadzone przez zespół animatorów, który nie tylko będzie bawił, ale i integrował.

Dzięki wyjątkowej Sali Rubinowej z parkietem tanecznym i systemem świateł balowo – dyskotekowych, miejscem na zabawę i atrakcje, wszyscy goście mają zapewnioną wygodę oraz swobodną zabawę. Podczas całego przyjęcia serwowane jest specjalnie skomponowane menu, które jest podawane zgodnie z rytmem każdego stołu. W cenie menu oferowany jest również wyjątkowy Pierwszo Komunijny tort.

 • Wyjątkowa forma
  Szereg atrakcji i zabaw
  Wyjątkowy tort komunijny

Chrzciny

Niezależnie czy kameralne czy też huczne nasz Koordynator Bankietów dobierze dla Państwa odpowiednie miejsce i formę. Nasza profesjonalna i ciepła obsługa zajmie się każdą częścią tego wyjątkowego dnia, aby wszyscy uczestnicy mogli się skupić na tych którzy są najważniejsi tego dnia. W zależności od wielkości i formy dobierzemy dla Państwa odpowiednie miejsce i menu.

 • Wybór sal i restauracji
  Bogate menu
  Spersonalizowana oferta

Studniówki

Bal Maturalny w Kuźni Napoleońskiej to wydarzenie niezwykłe i niezapomniane. Wszystko odbywa się na naszej głównej sali bankietowej, Sali Rubinowej o powierzchni 540 m2, 6 m wysokości, wyposażonej w obszerny parkiet taneczny, system świateł bankietowo – dyskotekowych, scenę, klimatyzację i oczywiście bez filarów. Dodatkowo do dyspozycji uczestników oddawana jest bezpośrednio połączona z salą bankietową, restauracja Białe Noce.

 • Duży parkiet taneczny
  Zaawansowany system świateł balowych
  Bogate i atrakcyjne menu

Rocznice

Kiedy przychodzi czas na świętowanie okrągłej rocznicy Kuźnia Napoleońska oferuje szereg ciekawych miejsc i pomysłów. Razem z naszym koordynatorem bankietów wybór odpowiedniej formy będzie przyjemny i gwarantujący wyjątkowe chwile.
Czy to 18stka czy kolejne już z kolei urodziny, w Hotelu Kuźnia Napoleońska mamy cały wachlarz miejsc i koncepcji do wyboru. Klasyczny bankiet, zabawa przy grillu, piknik w ogrodzie czy po prostu biesiadne spotkanie w restauracji to wszystko jest u nas możliwe. Każde miejsce, menu i forma dobierane są w zależności od wielkości grupy i Państwa potrzeb. Jednakże w każdym przypadku gwarantujemy doskonałą zabawę i niezapomnianą atmosferę.

 • Wyjątkowe zabawy rocznicowe
  Różnorodność form i stylów
  18stka z grillem i klubową zabawą

Konsolacje

W tym dniu pełnym refleksji i wspomnień Hotel Kuźnia Napoleońska przygotuje dla Państwa pożegnalny obiad lub kolację w spokojnym miejscu wybranym przez Państwa. Menu skomponowane według Państwa oczekiwań, dyskretny serwis i profesjonalna obsługa to gwarancja jaką Państwu oferujemy. Od pierwszego kontaktu macie Państwo gwarancję szybkiej reakcji i przygotowania wszystkiego w profesjonalny sposób, tak żeby mogli się Państwo skupić tylko na tym co najważniejsze.

 • Eleganckie i dyskretne
  Szybka organizacja
  Różnorodne menu
Kontakt

bankiety@kuzniahotel.pl

+48 (46) 861 52 13
+48 605 099 315