Wesela

Styleleganckie, ekstrawaganckie, na sali bankietowej, w plenerze
Największe na:350 osób
Poprawiny:bankiet, zabawa, kolacja, grill

Wesele w Kuźni

Zbliża się ten wyjątkowy dzień, dzień jedyny w swoim rodzaju. Zapraszamy do odkrycia miejsca, które dzięki swojemu doświadczeniu i możliwościom zagwarantuje Państwu przygotowanie prawdziwie niezapomnianego wesela. Razem z Państwem będziemy na każdym kroku przygotowań i planowania, dobierając najodpowiedniejsze menu, oprawę, dekoracje i atrakcje. Dzięki naszemu ponad 50 letniemu doświadczeniu oraz wyjątkowym możliwościom będziemy mogli stworzyć dla Państwa prawdziwie magiczne wesele.

Menu

Na ten wyjątkowy dzień i noc oferujemy wiele atrakcji i możliwości, ale najważniejszą z nich to 50 letnia tradycja kulinarna. Menu dobrane do najbardziej wymagających programów weselnych, a dania przygotowane zawsze ze świeżych produktów i na bieżąco przed wydaniem. Nasz zespół wkłada w ich przygotowanie swoją pasję gotowania, aby zapewnić wyjątkowość tego wieczoru.

 • Ponad 50 lat doświadczenia
  Szeroki wybór dań
  Menu serwowane i bufetowe

Miejsca

W Hotelu Kuźnia Napoleońska oferujemy miejsca godne każdego wesela. Od naszej głównej balowej Sali Rubinowej (540m2, 6 m wysokości, parkiet taneczny, system świateł balowych, scena, klimatyzacja brak filarów), po przez mniejszą Salę Szafirową (330m2), po Ogród z Altaną oraz Restauracje, które doskonale pasują do obiadów weselnych lub mniejszych przyjęć.

 • Sala Bankietowa 540m2
  Sala z wyjściem na ogród
  System świateł balowych

Koordynacja

Przygotowania do tego wyjątkowego dnia jakim jest ślub i wesele potrafią zajmować dużo czasu. Dlatego też od samego początku kiedy się Państwo z nami spotykacie zajmuje się Państwem jeden z naszych koordynatorów weselnych. Oddając do Państwa dyspozycji swój czas i doświadczenie zagwarantuje dobór najlepszych rozwiązań, które sprawią, że ten wieczór będzie prawdziwie niezapomniany. Nie ma bowiem dwóch takich samych wesel, każde ma swój wyjątkowy charakter i klimat. My to rozumiemy i pracujemy razem z Państwem, aby stworzyć prawdziwy wieczór marzeń.

 • Koordynator od pierwszego kontaktu
  Doświadczony zespół
  Pomoc przy organizacji

Usługi

Przez dekady organizacji wesel mieliśmy możliwość współpracy z wieloma wyjątkowymi i kreatywnymi dekoratorami. Jednocześnie mogliśmy wypracować najlepsze i najbardziej efektowne rozwiązania. Zapraszamy do skorzystanie z naszej firmy dekoratorskiej i jednego z ich wyjątkowych projektów lub do stworzenia własnej koncepcji.
Zapraszamy również do wyboru dodatkowych atrakcji weselnych, gdzie między innymi oferujemy regionalny i bogaty Stół Wiejski, Słodki Bufet, Fontanny Czekoladowe, Serwis Barmański, Pokazy Sztucznych Ogni i wiele więcej.

 • Szeroki wachlarz usług dodatkowych
  Zespoły muzyczne, fotografowie, animatorzy
  Kreatywne dekoracje

Poprawiny

Po każdej udanej nocy weselnej przychodzi czas na poprawiny. W Hotelu Kuźnia Napoleońska oferujemy kilka możliwości:
 • Spokojną kolację rodzinną
 • Kontynuację tańców i bankietu na Sali Balowej
 • Zabawę w mniejszym gronie na sali dobranej do ilości Gości
 • Grilla z zabawą w ogrodzie lub na sali Ruszt & Grill
 • Możliwość noclegu
  Późne śniadanie
  Ponowna zabawa z nowym menu
Kontakt

bankiety@kuzniahotel.pl

+48 (46) 861 52 13
+48 605 099 315