rezerwacja

Hotel Kuźnia Napoleońska

Sochaczewska 5, 96-515 Paprotnia

+48 22 256 97 07

rezerwacje@kuzniahotel.pl

Klasyczne

Stylowe, klasyczne, nowoczesne, ekstrawaganckie, ale zawsze z niepowtarzalną atmosferą. Nasze wieloletnie doświadczenie zapewni połączenie dobrego smaku i zabawy w proporcjach, które decydują o tym że bankiet jest pamiętany i wspominany. Nasz koordynator będzie pracował nad tym wyjątkowym wydarzeniem od początku do końca, aby dobrać najbardziej udane połączenie menu, muzyki, atrakcji i multimediów.


klasyczne

cień

Wieczory Tematyczne

Zawsze wtedy kiedy szukamy świeżości i nowych wrażeń dla bankietu polecamy jeden z wyjątkowych wieczorów tematycznych. W zależności od celów tematyka może być lekka i dowcipna lub taka całkiem poważna. Dobrana do stylu gości, organizatora i rangi bankietu. Wieczór od samego początku prowadzony przez doświadczony zespół animatorów, będzie łączył wrażenia dla wszystkich zmysłów.

tematyczne

cień

Multimedia

Aby nadać bankietowi nowego wymiaru do akcji wkraczają kreacje multimedialne. Profesjonalny zespół reżyserów i realizatorów pracując blisko z Państwem przygotuje zaskakujący scenariusz audio – wizualny. Dzięki naszym wyjątkowym salom i zaawansowanej technice AV wieczór nabierze nowego i wyjątkowego wymiaru.

multimedia

cień

Dekoracje

Do każdego bankietu i wydarzenia proponujemy szereg aranżacji dekoratorskich, które nadadzą wyjątkowy ton wydarzeniu. Od delikatnych dekoracji stołów po przez wysokie i rozbudowane dekoracje kwiatowe oraz wodne po aranżacje całej Sali. Nasi doświadczeni styliści dobiorą kolorystykę i rozwiązania do każdych z gustów i oczekiwań.

dekoracje

cień

 

ngo-baner

baner-grupy-turystyczne