Regulamin rezerwacji online

Strona główna / Regulamin rezerwacji online

Regulamin sprzedażowy i zasady rezerwacji pobytu w Hotelu Kuźnia Napoleońska przy pomocy formularza rezerwacji na stronie www.kuzniahotel.pl.

 

Gwarancja rezerwacji

Gwarancją rezerwacji jest otrzymanie potwierdzającej wiadomości mailowej ze szczegółami rezerwacji oraz przedpłata na konto hotelu.

W przypadku braku przedpłaty hotel jest zobowiązany do trzymania rezerwacji do godziny 17:00 w dniu przyjazdu.

W razie braku możliwości kontaktu telefonicznego lub mailowego Hotel zastrzega sobie prawo do anulowania rezerwacji bez informowania klienta.

 

Anulacja

Bezpłatna anulacja rezerwacji jest możliwa na 24 godziny przed rozpoczęciem pobytu wskazanym w rezerwacji.

Hotel zastrzega sobie prawo do anulowania lub zmiany rezerwacji, w przypadku gdy ujawnione zostanie oszukańcze lub niewłaściwe postępowanie klienta, lub w innych okolicznościach, w których ujawnione zostaną pomyłki lub błędy w rezerwacjach albo okaże się, że rezerwacje są rezultatem pomyłki lub błędu.

 

Godziny pracy recepcji

W momencie przyjazdu w recepcji należy podać numer rezerwacji. Recepcja jest czynna przez całą dobę, we wszystkie dni tygodnia.

 

Faktury

ABY OTRZYMAĆ FAKTURĘ VAT NA FIRMĘ należy w formularzu rezerwacji wpisać dane oraz NIP firmy lub niezwłoczne po dokonaniu rezerwacji przesłać dane firmy wraz z NIP na następujący adres e-mail: rezerwacje@kuzniahotel.pl. Brak tych danych może uniemożliwić wystawienie faktury VAT na firmę.

 

Zasady zameldowania

Pokój jest dostępny od godziny 15:00 w dniu rozpoczęcia pobytu określonego w rezerwacji.

 

Zasady wymeldowania

Pokój musi zostać zwolniony najpóźniej do godziny 12:00 w dniu wyjazdu określonego rezerwacją.

 

Wejście na Basen i Jacuzzi

Wejście na basen i jacuzzi jest możliwe tylko w godzinach otwarcia basenu. Jednocześnie brak dostępności basenu z powodów technicznych lub rozporządzeń sanitarnych nie jest podstawą do obniżenia ceny wynajęcia pokoju.

 

Zasady dotyczące dzieci

Dzieci w wieku do lat 6 nocują bezpłatnie, jeżeli śpią na łóżku rodziców. Dzieci w wieku od lat 7 są liczone jako pełnopłatne.

 

Ceny

Ceny związane z rezerwacją Usług są podawane przed, w trakcie i po dokonaniu rezerwacji.

W przypadku Usług Zakwaterowania podane ceny są cenami za pokój w wybranym terminie dla wybranej liczby osób. W przypadku zakwaterowania większej liczby osób w pokoju niż wskazywała to rezerwacja, cena zostanie odpowiednio zmieniona.

Przy potwierdzeniu rezerwacji Usługi łączna cena brutto jest wskazywana Klientowi w walucie handlowej Obiektu i obowiązuje tylko przez okres wskazany na Stronie.

W przypadku płatności na rzecz Obiektu całkowitej kwoty rezerwacji Usługi w walucie innej niż waluta potwierdzona w rezerwacji, koszty wymiany ponosi Klient. Należy zauważyć, że jeżeli na Stronie pojawia się przeliczenie waluty potwierdzonej w rezerwacji na inną walutę, jest ono podawane na zasadzie czysto orientacyjnej i pozaumownej, biorąc pod uwagę w szczególności możliwe zmiany kursów walutowych w okresie pomiędzy dokonaniem rezerwacji a pobytem na terenie Obiektu.

O ile na Stronie nie zaznaczono inaczej, opcje (np. śniadanie, niepełne lub pełne wyżywienie itp.), które nie są oferowane w momencie rezerwacji Usługi, nie są wliczone w cenę.

Ceny uwzględniają podatek VAT obowiązujący w dniu rezerwacji, a każda zmiana stawki VAT będzie automatycznie odzwierciedlona w cenie wskazanej w dniu wystawienia faktury.

Wszelkie zmiany lub wprowadzenie nowych podatków ustawowych lub regulacyjnych nałożonych przez właściwe organy będą automatycznie uwzględniane w cenie wskazanej w dniu wystawienia faktury.

Ponadto, niektóre oferty promocyjne są dostępne tylko na Stronie i są sprzedawane wyłącznie w Internecie, nigdy zaś w recepcji Obiektu.

 

Dane Osobowe

Wszelkie informacje dotyczące ochrony danych osobowych realizowanej przez Obiekt, znajdują się w Polityce Prywatności obiektu

 

Obsługa klienta i reklamacje

W przypadku reklamacji związanych z rezerwacją Usługi na Stronie obsługa klienta jest do Państwa dyspozycji. Prosimy o kontakt:

e-mail: rezerwacje@kuzniahotel.pl

Zadzwoń: +48 (22) 256 97 07

Prosimy zapoznać się z REGULAMINEM HOTELU.