Grill Cały Rok

Strona główna / Restauracje / Grill Cały Rok
OtwarteImprezy zamknięte, na zamówienie
Kuchnia Grill, bufety ciepłe i zimne
Altana i Ogród200 os ++ miejsc, świeże powietrze
Ruszt & Grill70 os, bilard, dart, cymbergaj

W Hotelu Kuźnia Napoleońska polska pogoda nie przerywa grillowania. Niezależnie czy to piękna wiosna, ciepłe lato, złota jesień czy śnieżna zima, u nas biesiada przy grillu z prawdziwym paleniskiem i stołami biesiadnymi jest zawsze możliwa. Zapraszamy do jednego z naszych wyjątkowych miejsc, gdzie na gości czekają bogate menu i wspaniała atmosfera biesiadna.

 • Sala biesiadna z murowanym grillem
  Altana grillowa na ponad 200 osób
  Bogate menu mięsne i wegetariańskie

Sala grillowa na specjalne okazje, z niepowtarzalną biesiadną atmosferą. Usytuowana w piętrowym budynku w kształcie wieży zapewnia prywatność i przestrzeń dla nieograniczonej zabawy.
Sala wykończona drewnem doskonale się komponuje z ławami i stołami biesiadnymi wykonanymi w jasnym drewnie. Na pierwszym piętrze w głównej części jadalnej, znajduje się specjalnie zaprojektowany murowany ruszt i grill na którym przygotowywane, są najświeższe mięsa i warzywa.
System nagłaśniający zapewni podkład muzyczny do zabawy lub relaksu na parterze, gdzie znajdują się stoły bilardowe, rzutki i bar. Ruszt & Grill to doskonałe miejsce na wszelkiego rodzaju imprezy zamknięte lub okolicznościowe.

 • Bilard, dart, cymbergaj
  Murowany grill
  Miejsce imprez i zabawy

 

W Kuźni Napoleońskiej sezon grillowy nabiera zupełnie nowego znaczenia z naszą specjalnie przygotowaną Altaną na ponad 200 osób. W pełni zadaszona i częściowo osłonięta, usytuowana pośród zieleni ogrodu i tuż obok oczka wodnego stwarza wyjątkowy klimat do biesiad w gronie znajomych, przyjaciół czy zespołu z pracy. Na gości czekają masywne ławy i stoły biesiadne oraz specjalny klasyczny metalowy grill oraz ruszt.
Duży ogród ze ścieżkami oraz miejscami na ogniska pośród drzew, krzaczków dekoracyjnych i równo przystrzyżonej trawy, w akompaniamencie rechotania żab to magiczne miejsce na nocną zabawę i grilla. Pełna elektryfikacja pozwala na aranżację nawet najbardziej zaawansowanych realizacji muzycznych czy też świetlnych.

 • Duża altana na 200 osób
  Możliwość dostawienia namiotów
  Ławy biesiadne

 

Kontakt

rezerwacje@kuzniahotel.pl
konferencje@kuzniahotel.pl

(+48) 725 221 271
+48 605 099 315
(+48 46) 861 52 13