Konferencje i Szkolenia

Strona główna / Konferencje / Konferencje i Szkolenia
Stylkonferencje, sympozja, szkolenia, warsztaty, spotkania
Ilość sal15
Usługi Dodatkowe:catering, przerwy kawowe, multimedia, tłumaczenia, koordynacja

W Kuźni Napoleońskiej wierzymy w siłę spotkań i interakcji pomiędzy ludźmi. Dlatego też organizatorom i uczestnikom oddajemy przestrzenne i doskonale wyposażone sale konferencyjne, które gwarantują, że wszyscy uczestnicy będą mogli w pełni skupić się na kluczowym przesłaniu spotkania.

Do wyboru proponujemy sale konferencyjne od 540m2 do 115m2, z naszą flagową Salą Szafirową (330m2), wyposażoną m.in. w dwa rzutniki mogące pracować symultanicznie lub oddzielnie.

 • Wielkość od 540 m2 do 115m2
  Mniejsze sale od 84 m2 do 20 m2
  Hole przed funkcyjne
  Parking na 200 samochodów

W ramach naszej oferty konferencyjnej oferujemy również ponad 10 mniejszych sal szkoleniowych i warsztatowych oraz typu boardroom. Wszystkie oferują elastyczność

ustawień, bliskość poszczególnych sal, wyposażenie w podwieszane rzutniki, klimatyzację i dostęp do światła dziennego z możliwością zaciemnienia.

 • Bliskość sal
  Duże i małe sale od 220m2 do 20m2
  Elastyczne ustawienie
  Klimatyzacja, rzutniki, nagłośnienie, światło dzienne

Przy organizacji wydarzeń konferencyjnych czy też szkoleniowych oferujemy pełną gamę rozwiązań technicznych. Rzutniki, nagłośnienie, mikrofony bezprzewodowe do ręki i nagłowne, kontrolery slajdów, kable, adaptery połączeń komputerowych, to wszystko jest u nas w standardzie i zawsze na wszelki wypadek posiadamy sprzęt zastępczy. Współpracujemy również z szeregiem podwykonawców oraz specjalistów w dziedzinie realizacji, dźwięku, światła, prezentacji, tłumaczeń i obsługi technicznej.

 • Pełne wyposażenie konferencyjne
  Możliwość realizacji specjalnych zamówień
  Sprzęt rezerwowy
  Wsparcie techniczne

U nas każde spotkanie rozpoczyna się w dniu pierwszego kontaktu z organizatorami kiedy to jeden z naszych koordynatorów konferencji rozpoczyna z Państwem pracę nad osiągnięciem pełnego sukcesu. Od doboru sal konferencyjnych, przez wybór menu i atrakcji po realizacje audio – wizualne. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszego bogatego doświadczenia.

 • Doświadczony zespół
  Ta sama osoba od początku
  Opieka przez cały okres wydarzenie
Kontakt