rezerwacja

Hotel Kuźnia Napoleońska

Sochaczewska 5, 96-515 Paprotnia

+48 22 256 97 07

rezerwacje@kuzniahotel.pl

W Kuźni Napoleońskiej wiemy, że szkolenia i programy edukacyjne wymagają specjalnej specyfikacji sal, sprzętu i możliwości hotelu. Dlatego też dołożyliśmy wielu starań, aby zaprojektować obiekt, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających grup i trenerów.

 

W ręce uczestników oddajemy sale różnej wielkości, żeby jak najlepiej dopasować się do potrzeb poszczególnych grup. Są one umieszczone obok siebie tak aby w razie potrzeby przeprowadzenia szkoleń lub warsztatów dla kilku grup jednocześnie komunikacja była jak najprostszą.

 

Wszystkie sale posiadają minimum nagłośnienie prezentacyjne z łatwym podłączeniem do laptopa (VGA i wybrane HDMI), podwieszane rzutniki, ekrany, internet Wi – Fi oraz LAN, flipcharty, klimatyzację oraz jasne oświetlenie do pracy oraz delikatne ambient.

Wszystkie sale posiadają ściany umożliwiające łatwe wieszanie materiałów szkoleniowych lub opracowywanych w czasie zajęć.

 

Przerwy kawowe mogą być serwowane na salach lub tuż przy nich na obszernych powierzchniach przed funkcyjnych.

 

Z sal jest również bardzo łatwe połączenie z restauracją oraz pokojami.

 

Koordynacja grup biznesowych, konferencyjnych, szkoleniowych i targowych

Tel.:       (+48 22) 256 97 07

Fax:       (+48 46) 861 52 71

 

Email:    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


ngo-baner

baner-grupy-turystyczne