Catering i przerwy kawowe

Strona główna / Konferencje / Catering i przerwy kawowe
Przerwy kawowe:kawa, herbata, napoje, owoce, ciasta, fit…
Gastronomia:serwowane i bufetowe, obiady, lunche, kolacje, bankiety, grille
Cateringi:obiady, przyjęcia, pikniki, przerwy kawowe

W Hotelu Kuźnia Napoleońska zawsze staramy się utrzymać wszystkich uczestników w jak najlepszej formie do pracy czy też integracji. Dlatego też oferujemy bogaty wybór bardzo atrakcyjnych przerw kawowych i dodatków do nich. Od klasycznej kawy z ekspresu czy wyboru herbat z ciasteczkami, przez kanapeczki po specjalnie skomponowane energetyzujące zestawy, to wszystko i o wiele więcej może na Państwa czekać na sali konferencyjnej lub w obszernym holu przed funkcyjnym.

 • Ekspresy do kawy
  Duże hole przed funkcyjne
  Szeroki wybór opcji

Dla grup konferencyjnych i szkoleniowych przygotowaliśmy szeroki wybór bogatych i zbalansowanych menu. Nasze przestronne restauracje i sale bankietowe oferują możliwość kameralnych posiłków dla małych grup jak i dużych na ponad 400 osób jednocześnie. Niezależnie czy wybiorą Państwo formę bufetową czy serwowaną, nasz utalentowany zespół kucharzy, wszystkie dania przygotuje z najświeższych produktów.

Zawsze staramy się brać pod uwagę potrzeby dietetyczne wszystkich naszych gości, oferując opcje wegańskie, wegetariańskie, bez glutenowy i diety specjalne.

 • Wszystkie dania szykowane na miejscu
  Lunche w ogrodzie
  Opcje wegetariańskie, wegańskie i inne

W ramach naszej oferty cateringowej obsługujemy między innymi przerwy kawowe, lunche firmowe, pikniki oraz wydarzenia okolicznościowe. Niezależnie czy realizacja będzie się odbywała w naszym ogrodzie, terenie integracyjnym czy w siedzibie firmy, jesteśmy w pełni przygotowani do zrealizowania zamówionego wydarzenia.

 • Pełne wyposażenie cateringowe
  Oferta dań ciepłych i zimnych
  Profesjonalna obsługa na miejscu
Kontakt