Spływ kajakowy

Strona główna / Eventy / Spływ kajakowy
RzekiRawka, Utrata, Bzura
MiejscaZalew Bolimowski, Bolimowski Park Krajobrazowy, Puszcza Kampinoska
Usługi dodatkowegrille, pikniki, zabawy wodne

Ekscytująca wyprawa wodna okraszona pięknymi widokami. To wszystko i dużo więcej może dać spływ kajakowy. Spływ może zostać zorganizowany w wersji rekreacyjnej lub trudnej dla doświadczonych kajakarzy. Pod okiem profesjonalnych przewodników i ratowników wyprawa odbywa się z użyciem kajaków turystycznych, płaskodennych, idealnie nadających się na rzeki i jeziora.
W naszej ofercie znajdują się spływy różnymi trasami, położonymi w promieniu maksymalnie 30km od hotelu.

 • Zróżnicowane trasy
  Pełna profesjonalna obsługa
  Transport i Catering

 

 

Bzura doskonała rzeka na spływ dla początkujących oraz spływy rodzinne. Istnieje możliwość rozpoczęcia spływu lub jego zakończenia w Sochaczewie. Możliwe trasy zaczynają się od 2h do 10 h. Szczególnie polecamy trasę rozpoczynającą się w okolicach Sochaczewa i kończącą u ujścia Bzury do Wisły.

 • Łatwa trasa
  Przyjazna dla całej rodziny
  Możliwość zakończenia w Sochaczewie

 

 

Rzeka Rawka, jedna z piękniejszych rzek w Polsce, która przebiega przez Bolimowski Park Krajobrazowy. Rawka nie należy do rzek łatwych, ale na pewno zapewni wiele niesamowitych doświadczeń. Możliwy jest wybór etapów od 2,5h do 10h. Dla wytrwałych spływ można zakończyć nawet w okolicach Sochaczewa.

 • Różnorodność odcinków
  Zróżnicowane okolice
  Możliwość zakończenia w Sochaczewie

 

 

Mało znana i odwiedzana trasa. Należy do kategorii wymagających i jest najlepsza dla doświadczonych kajakarzy. Jej trasa ciągnie się południową częścią Puszczy Kampinoskiej. Jest to również rzeka najbardziej kapryśna od względem poziomu wody i zawsze ją sprawdzamy przed rozpoczęciem spływu.

 • Ciężka trasa
  Bardzo ciekawe okolice
  Możliwość zakończenia w Sochaczewie

 

 

Kontakt