rezerwacja

Hotel Kuźnia Napoleońska

Sochaczewska 5, 96-515 Paprotnia

+48 22 256 97 07

rezerwacje@kuzniahotel.pl

Menu

Na ten wyjątkowy dzień i noc oferujemy wiele atrakcji i możliwości, ale najważniejszą z nich to 50 letnia tradycja kulinarna. Menu dobrane do najbardziej wymagających programów weselnych, a dania przygotowane zawsze ze świeżych produktów i na bieżąco przed wydaniem. Nasz zespół wkłada w ich przygotowanie swoją pasję gotowania, aby zapewnić wyjątkowość tego wieczoru.

menu

cień

Miejsca

W Hotelu Kuźnia Napoleońska oferujemy miejsca godne każdego wesela. Od naszej głównej balowej Sali Rubinowej (600m2, 6 m wysokości, parkiet taneczny, system świateł balowych, scena, klimatyzacja brak filarów), po przez mniejszą Salę Szafirową (330m2), po Ogród z Altaną oraz Restauracje, które doskonale pasują do obiadów weselnych lub mniejszych przyjęć.

miejsce

cień

Koordynacja

Rozumiejąc jak wielkim przedsięwzięciem może być organizacja tego wyjątkowego dnia zapraszamy do kontaktu i skorzystania z doświadczenia naszego Koordynatora Wesele. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i bezpośredniej obecności na każdym weselu jest to gwarancja spokoju ducha i profesjonalizmu.

koordynacja

cień

Dekoracja

Przez dekady organizacji wesel mieliśmy możliwość współpracy z wieloma wyjątkowymi i kreatywnymi dekoratorami. Jednocześnie mogliśmy wypracować najlepsze i najbardziej efektowne rozwiązania. Zapraszamy do skorzystanie z naszej firmy dekoratorskiej i jednego z ich wyjątkowych projektów lub do stworzenia własnej koncepcji.

dekoracja

cień

Poprawiny

Po każdej udanej nocy weselnej przychodzi czas na poprawiny. W Hotelu Kuźnia Napoleońska oferujemy kilka możliwości od spokojnej kolacji, przez kontynuację tańców i bankietu po luźnego grilla z najbliższą rodziną i przyjaciółmi.

poprawiny

cień

Usługi dodatkowe

Zapraszamy również do  wyboru dodatkowych atrakcji weselnych, gdzie między innymi oferujemy regionalny i bogaty Stół Wiejski, Słodki Bufet, Fontanny Czekoladowe, Serwis Barmański, Pokazy Sztucznych Ogni i wiele więcej.

uslugi-dodatkowe-wesela

cień

Pierwsze Komunie

Pierwsza Komunia w Kuźni Napoleońskiej to przede wszystkim wyjątkowa atmosfera i forma łącząca ze sobą podniosłość chwili, zabawę dla całej rodziny, a przede wszystkim niezapomniane chwile. Ten wyjątkowy dzień zmieniamy w prawdziwe wydarzenie prowadzone przez zespół animatorów, który nie tylko będzie bawił, ale i integrował.


komunie

cień

Chrzciny

Niezależnie czy kameralne czy też huczne i duże nasz koordynator bankietów dobierze dla Państwa odpowiednie miejsce i formę. Nasza profesjonalna i ciepła obsługa zajmie się każdą częścią tego wyjątkowego dnia, aby wszyscy uczestnicy mogli się skupić na tych którzy są najważniejsi tego dnia.

chrzciny

cień

Urodziny

Czy na poważnie czy kompletnie na luzie Kuźnia Napoleońska oferuje szereg ciekawych miejsca na organizację urodzin. Do organizacji tego dnia oferujemy sale bankietowe, grillową Ruszt & Grill, Altanę w ogrodzie lub jedną z naszych restauracji.

urodziny

cień

Rocznice

Kiedy przychodzi czas na świętowanie okrągłej rocznicy Kuźnia Napoleońska oferuje szereg ciekawych miejsc i pomysłów. Razem z naszym koordynatorem bankietów wybór odpowiedniej formy będzie przyjemny i gwarantujący wyjątkowe chwile.

rocznice

cień

Konsolacje

W tym dniu refleksji rozumiemy potrzebę miejsca, które zapewni wygodę, spokój i dyskrecję. Nasz profesjonalny i  doświadczony zespół przygotuje ten pożegnalny obiad z powagą i ciepłem.

konsolacje

cień

 

Bal Maturalny w Kuźni Napoleońskiej to wydarzenie niezwykłe i niezapomniane. Wszystko odbywa się na naszej głównej sali bankietowej, Sali Rubinowej o powierzchni 600 m2, 6 m wysokości, wyposażonej w obszerny parkiet taneczny, system świateł bankietowo – dyskotekowych, scenę, klimatyzację i oczywiście bez filarów. Dodatkowo do dyspozycji uczestników oddawana jest bezpośrednio połączona z salą bankietową nasza sala restauracyjna Białe Noce.


Dzięki naszym bezpośrednio połączonym salom bankietowym i restauracyjnym oferujemy naszym gościom ponad 900m2 przestrzeni bankietowej i tanecznej.


Polonez w Kuźni Napoleońskiej to gwarancja, że wszyscy będą w nim mogli wziąć udział, a nawet najbardziej skomplikowane aranżacje będą możliwe do przeprowadzenia w pełnej wygodzie. W tej wyjątkowej chwili nie zabraknie oczywiście miejsca dla rodziców i osób towarzyszących.


Obszerny parkiet, system świateł dyskotekowo balowych i scena zmienia naszą salę balową w miejsce dynamicznej zabawy i tańca. Tej noc nikt nie może się nudzić, a zabawa trwa do rana.


Nasza Sala Rubinowa pozwala na przygotowanie bankietu przy stołach okrągłych lub długich. Natomiast doświadczona obsługa zapewni efektywny i szybki serwis, specjalnie dobranego na tą okazję menu.


Całe wydarzenie zabezpieczone jest przez profesjonalną ochronę.

 

Dowiedz się więcej i umów z naszym koordynatorem:
Tel.:    (+48 22) 256 97 07
Fax:     (+48 46) 861 52 71

 

Email:      Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

 


Klasyczne

Stylowe, klasyczne, nowoczesne, ekstrawaganckie, ale zawsze z niepowtarzalną atmosferą. Nasze wieloletnie doświadczenie zapewni połączenie dobrego smaku i zabawy w proporcjach, które decydują o tym że bankiet jest pamiętany i wspominany. Nasz koordynator będzie pracował nad tym wyjątkowym wydarzeniem od początku do końca, aby dobrać najbardziej udane połączenie menu, muzyki, atrakcji i multimediów.


klasyczne

cień

Wieczory Tematyczne

Zawsze wtedy kiedy szukamy świeżości i nowych wrażeń dla bankietu polecamy jeden z wyjątkowych wieczorów tematycznych. W zależności od celów tematyka może być lekka i dowcipna lub taka całkiem poważna. Dobrana do stylu gości, organizatora i rangi bankietu. Wieczór od samego początku prowadzony przez doświadczony zespół animatorów, będzie łączył wrażenia dla wszystkich zmysłów.

tematyczne

cień

Multimedia

Aby nadać bankietowi nowego wymiaru do akcji wkraczają kreacje multimedialne. Profesjonalny zespół reżyserów i realizatorów pracując blisko z Państwem przygotuje zaskakujący scenariusz audio – wizualny. Dzięki naszym wyjątkowym salom i zaawansowanej technice AV wieczór nabierze nowego i wyjątkowego wymiaru.

multimedia

cień

Dekoracje

Do każdego bankietu i wydarzenia proponujemy szereg aranżacji dekoratorskich, które nadadzą wyjątkowy ton wydarzeniu. Od delikatnych dekoracji stołów po przez wysokie i rozbudowane dekoracje kwiatowe oraz wodne po aranżacje całej Sali. Nasi doświadczeni styliści dobiorą kolorystykę i rozwiązania do każdych z gustów i oczekiwań.

dekoracje

cień

 

Czy to 18stka czy kolejne już z kolei urodziny, w Hotelu Kuźnia Napoleońska mamy cały wachlarz miejsc i koncepcji do wyboru. Klasyczny bankiet, zabawa przy grillu, piknik w ogrodzie czy po prostu biesiadne spotkanie w restauracji to wszystko jest u nas możliwe. Każde miejsce, menu i forma dobierane są w zależności od wielkości grupy i Państwa potrzeb. Jednakże w każdym przypadku gwarantujemy doskonałą zabawę i niezapomnianą atmosferę.

 

Zapraszamy do kontaktu z naszym koordynatorem:
Tel.:    (+48 22) 256 97 07
Fax:     (+48 46) 861 52 71

Email:      Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


ngo-baner

baner-grupy-turystyczne